Acer Aspire 17 Steel Gray (A17-51GM-51N4) (NX.J1UEC.004)
Kód: 185025
Neohodnoceno
Do týdne
notebook, Intel Core 5 120U, 16GB DDR4, 1TB PCIe NVMe SSD, 17,3" 1920x1080 antireflex. IPS, graf. RTX 2050 4GB, WIFI 6E, Fingerprint, Thunderbolt 4, Windows 11 Professional
Detailní informace
Detailní popis produktu
ACER NTB Aspire 17 (A17-51GM-51N4)
PN: NX.J1UEC.004
Procesor
Výrobce procesoru: Intel
Model procesoru: Core 5 processor 120U
Rychlost procesoru: 1,4 GHz
Počet jader: 10
Zobrazení a grafika
Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX 2050
Velikost obrazovky: 17,3"
Technologie obrazovky displeje: IPS
Typ displeje: Matný
Dotykový displej: Ne
Režim obrazovky: FHD
Rozlišení obrazovky: 1920 x 1080
Poměr stran: 16:9
Paměť
Standardní paměť: 16 GB
Technologie paměti: DDR4
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 1024 GB
Typ SSD: PCIe NVMe SSD PM4 + N/A
Síť a komunikace
Wifi 6E 802.11ax 2x2 MU-MIMO: Ano
Bluetooth 5.2: Ano
Rozhraní/porty
1x USB Type-C port
2x USB 3.2 Gen 1 port
1x HDMI port
1x RJ-45 port
3,5mm Jack port
Software
Operační systém: Windows 11 Professional
Výbava
Přední kamera: Ano
Mikrofon: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Podsvícená klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ano
Touchpad: Ano
Čtečka paměťových karet: Ne
Optická mechanika: Ne
Informace o baterii
Počet článků baterie: 3 články
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 50Wh
Popis napájení
90W 3mm AC Adapter PCR50% TCO9.0