Patch kabely

Nejprodávanější

Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,2m, OM2
 
311 Kč
(257 Kč bez DPH)
UBIQUITI UniFi Direct Attach Copper Cable, 10Gbps, 2m
 
749 Kč
(619 Kč bez DPH)
Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 15m
 
1 199 Kč
(991 Kč bez DPH)
Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 10m
 
624 Kč
(516 Kč bez DPH)
Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,1m, OM2
 
249 Kč
(206 Kč bez DPH)
UBIQUITI UniFi Direct Attach Copper Cable, 10Gbps, 1m
 
686 Kč
(567 Kč bez DPH)
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 2m
 
324 Kč
(268 Kč bez DPH)
Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 1m, OM2
349 Kč –3 %
Původně: 349 Kč  (–3 %)
336 Kč
(278 Kč bez DPH)
Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,7m, OM2
 
411 Kč
(340 Kč bez DPH)
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to STMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m
349 Kč –3 %
Původně: 349 Kč  (–3 %)
336 Kč
(278 Kč bez DPH)
22 položek celkem
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m
267 Kč –6 %
206 Kč bez DPH
249 Kč

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m

Kód: 7523661
Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,1m, OM2
206 Kč bez DPH
249 Kč

Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,1m, OM2

Kód: 9924267
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m
276 Kč –0 %
226 Kč bez DPH
274 Kč

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m

Kód: 6322546
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST Multimode 50/125 µ, Duplex Length 1m
226 Kč bez DPH
274 Kč

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST Multimode 50/125 µ, Duplex Length 1m

Kód: 7523662
Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,2m, OM2
257 Kč bez DPH
311 Kč
Kód: 9994524
DIGITUS Optický patchkabel ST/SC 62.5/125 1m
319 Kč –2 %
257 Kč bez DPH
311 Kč

DIGITUS Optický patchkabel ST/SC 62.5/125 1m

Kód: 6322713
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 2m
268 Kč bez DPH
324 Kč

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 2m

Kód: 9943571
Optic Patch Cord LC to STMultimode 50/125 µ, Duplex délka 2m
276 Kč bez DPH
334 Kč

Popis produktu: DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST; Multimode 50/125 µ, Duplex Length 2m; Article number: DK-2531-02; EAN: 4016032249160; Description: • LC / ST Connector;...

Kód: 9225547
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to STMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m
349 Kč –3 %
278 Kč bez DPH
336 Kč

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to STMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m

Kód: 9895352
Optický patch kabel duplex LC-SC 09/125 - 3m
399 Kč –15 %
278 Kč bez DPH
336 Kč

Optický patch kabel duplex LC-SC 09/125 - 3m

Kód: 7523730
Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 1m, OM2
349 Kč –3 %
278 Kč bez DPH
336 Kč

Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 1m, OM2

Kód: 9924835
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m DK-2532-01
309 Kč bez DPH
374 Kč

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m DK-2532-01

Kód: 6322545
Nahoru
Další produkty