Acer Swift Edge 14 AI White (SFE14-51T-93XD) (NX.JG4EC.004)
Kód: 185046
Neohodnoceno
Do týdne
notebook, Intel Core Ultra 9 288V, 32GB LPDDR5X, 1TB PCIe SSD NVMe, 14" 2880x1800@120Hz OLED dotyk. antireflex., integr. graf. Intel Arc 140V, celokov, Windows 11 Home
Detailní informace
Detailní popis produktu
ACER NTB Swift Edge 14 AI (SFE14-51T-93XD)
Part Number: NX.JG4EC.004
Procesor
Výrobce procesoru: Intel
Model procesoru: Core Ultra 9 processor 288V
Rychlost procesoru: 3,3
GHz
Počet jader:
8
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 14"
Rozlišení displeje: 2.8K 2880 x 1800
Typ displeje: Glare
Poměr stran: 16
:10 OLED
Jas: 500 nits
Obnovovací frekvence: 120 Hz
Dotykový displej: Ano
Barevný gamut: DCI-P3 100%
Grafická karta: Intel Arc Graphics
Paměť
Standardní paměť:
32 GB
Technologie paměti
: LPDDR5X
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 1024 GB
Typ SSD: PCIe NVMe SSD PM4
Síť a komunikace
Wifi 7 Intel 802.11be 2x2: Ano
Bluetooth verze v5.4: Ano
Rozhraní/porty
2x USB Type-C port supporting: USB4 40Gbps / DisplayPort over USB-C / Thunderbolt 4 / USB charging 5 V; 3 A / DC-in port 15 or 20 V; 100 W
1x USB 3.2 Gen2
1x USB 3.2 Gen1
1x HDMI 2.1
1x 3.5mm Combo Audio Jack
Kensington lock: Ne
Software
Operační systém:
Windows 11 Home
Výbava
Webkamera: Ano
Numerická klávesnice: Ne
Čtečka otisků prstů:
Ano
Čtečka paměťových karet:
Ne
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ano
Touchpad: Ano
TPM: Ano
Informace o baterii
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 65 Whrs
Popis napájení
100W USB Type-C AC Adapter PCR50% TCO10
Fyzické charakteristiky
Barva: Pearl White
Specifikace: Aluminium
Rozměry: 229,2 mm (D) x 9,3 mm (H)