Acer Swift Edge 14 AI White (SFE14-51T-75NM) (NX.JG4EC.007)
Kód: 185041
Neohodnoceno
Do týdne
notebook, Intel Core Ultra 7 256V, 16GB LPDDR5X, 512GB PCIe SSD NVMe, 14" 2880x1800@120Hz OLED dotyk. antireflex., integr. graf. Intel Arc 140V, celokov, Windows 11 Home
Detailní informace
Detailní popis produktu
ACER NTB Swift Edge 14 AI (SFE14-51T-75NM)
Part Number: NX.JG4EC.007
Procesor
Výrobce procesoru: Intel Evo
Model procesoru: Core Ultra 7 processor 256V
Rychlost procesoru: 2,2 GHz
Počet jader: 8
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 14"
Rozlišení displeje: WQ2.8K 2880 x 1800
Typ displeje: Matný
Poměr stran: 16:10 OLED
Jas: 500 nits
Obnovovací frekvence: 120 Hz
Dotykový displej: Ano
Barevný gamut: DCI-P3 100%
Grafická karta: Intel Arc Graphics
Paměť
Standardní paměť: 16 GB
Technologie paměti: LPDDR5X Memory + N/A
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 512 GB
Typ SSD: PCIe NVMe SSD PM4 + N/A
Síť a komunikace
Wifi 7 Intel 802.11be 2x2 Killer 1750i: Ano
Bluetooth verze v5.4 LE Audio: Ano
Rozhraní/porty
2x USB Type-C™ port
1x USB 3.2 Gen2
1x USB 3.2 Gen1
HDMI 2.1
3.5mm Combo Audio Jack
Software
Operační systém: Windows 11 Home
Výbava
Webkamera: Ano
Numerická klávesnice: Ne
Čtečka otisků prstů: Ano
Čtečka paměťových karet: Ne
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ano
Touchpad: Ano
TPM: Ano
Informace o baterii
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 65 Whrs
Popis napájení
100W USB Type-C AC Adapter PCR50% TCO10
Fyzické charakteristiky
Barva: Pearl White
Specifikace: Aluminium
Rozměry: 229,2 mm (D) x 9,3 mm (H)