Acer Aspire Go 16 Pure Silver (AG16-71P-56UC) (NX.JTHEC.001)
Kód: 176829
Neohodnoceno
Do týdne
notebook, Intel Core 5 120U, 16GB (2x8) DDR5, 512GB PCIe NVMe SSD, 16" WUXGA 1920x1200 antireflex. IPS 300nits, integr. graf., bez OS
Detailní informace
Detailní popis produktu
Acer Aspire Go 16 (AG16-71P-56UC)
Operační systém: ESHELL Linux (Boot-up only)
Paměť: 2x 8GB DDR5
Pevný disk: 512GB PCIe NVMe SSD PM4
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 16" WUXGA (1920x1200) 16:10 anfireflexní IPS, 300 nitů, 120Hz
Grafická karta: Integrovaná Intel Iris/Intel UHD Graphics
Polohovací zařízení: Precision Touchpad
Čtečka otisku prstů: ne
Klávesnice: bíle podsvícená s numerickým blokem
Webkamera: FHD USB TNR
Audio: 2x reproduktor; 2x mikrofon
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WLAN + WPAN (Wifi 6 802.11AX 2x2 MU-MIMO ICPS + BT 5.0)
Porty USB:
*2x USB typu C s podporou: USB 3.2 Gen 2 (až 10 Gb/s)/DisplayPort přes USB-C/nabíjení přes USB 5 V; 3 A/DC-in 20 V; 65 W
*2x USB 3.2 Gen 1
Další porty:
*1x HDMI 2.1
*1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm)
*1x bezpečnostní slot Kensington
Baterie: 53Wh Li-ion
Napájení: 65W USB-C AC adaptér PCR50% TCO9.0
Barva: Pure Silver
Rozměry: 357,4x253,9x17,9mm
Hmotnost: 1,65kg
Záruka: 2 roky
Doplňkové parametry
Kategorie: Pracovní a kancelářské
Záruka: 24
EAN: 4711474813022
Barva: stříbrná
Bluetooth: ano
Celková kapacita úložiště [GB]: 512
Čtečka paměťových karet: ne
Frekvence procesoru [GHz]: 1,4
HDMI: ano
Hloubka [cm]: 25,39
Hmotnost [kg]: 1,65
Kapacita SSD disku [GB]: 512
Model grafické karty: Intel Iris Graphics
Model procesoru: Intel Core 5 120U
Numerická klávesnice: ano
Operační systém: bez OS
Počet HDMI: 1
Počet jader procesoru: 10
Počet USB 3.0 (USB-A): 2
Počet USB-C: 2
Procesorová řada: Core 5
Rozlišení displeje [px]: FHD+ (1920 x 1200)
Sluchátkový výstup 3,5 mm: ano