ACER Aspire 16 Steel Gray (A16-71M-50JT) (NX.J4XEC.001)
Kód: 165682
Neohodnoceno
Do týdne
notebook, Intel Core Ultra 5 115U, 16GB LPDDR5x, 512GB PCIe NVMe SSD, 16" 1920x1200 antireflex. IPS 300 nits, integr. graf., WiFi 6E, Thunderbolt 4, Copilot Key (AI), Windows 11 Home
Detailní informace
Detailní popis produktu
Acer Aspire 16 (A16-71M-50JT)
* Acer Sense
* klávesa Copilot (AI)
Operační systém: Windows 11 Home
NPU: Intel® AI Boost
Paměť: 16GB LPDDR5X na desce
Maximální velikost paměti: 16GB
Pevný disk: 512GB PCIe NVMe SSD PM4
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 16" WUXGA (1920x1200) 16:10 antireflexní IPS, 300 nitů, 60 Hz
Grafická karta: Intel Iris Xe Graphics 3 Core 48EU
Web kamera: FHD USB TNR
Audio: 2x reproduktor; 2x mikrofon
Polohovací zařízení: Touchpad
Klávesnice: bíle podsvícená s numerickým blokem
Čtečka otisku prstů: ano
Čtečka čipových karet: ne
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (WIFI 6E Intel 802.11ax 2x2 MU-MIMO + BT 5.3 LE Audio)
Konektory USB:
* 2x USB4® (40Gb/s/DisplayPort přes USB-C/Thunderbolt™4/USB nabíjení 5V; 3A/DC-in port 20V; 100W)
* 2x USB 3.2 Gen 1
Další konektory:
* 1x HDMI 2.1
* 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm)
* 1x bezpečnostní slot Kensington
Baterie: 53Wh Li-ion
Napájení: 65W USB-C AC adaptér
Barva: Steel Gray
Rozměry: 359,7x253,2x17,9mm
Hmotnost: cca 1,64kg
Záruka: 2 roky
Doplňkové parametry
Kategorie: Pracovní a kancelářské
Záruka: 24
EAN: 4711474332073
Barva: šedá
Bluetooth: ano
Celková kapacita úložiště [GB]: 512
Čtečka otisků prstů: ano
Frekvence procesoru [GHz]: 1,5
HDMI: ano
Hloubka [cm]: 25,32
Hmotnost [kg]: 1,64
Kapacita SSD disku [GB]: 512
Model grafické karty: Intel Iris Xe Graphics
Model procesoru: Intel Core Ultra 5 115U
Numerická klávesnice: ano
Počet HDMI: 1
Počet jader procesoru: 8
Počet Thunderbolt 4 (USB-C): 2
Počet USB 3.0 (USB-A): 2
Podsvícená klávesnice: ano
Procesorová řada: Core Ultra 5
Rozlišení displeje [px]: FHD+ (1920 x 1200)
Sluchátkový výstup 3,5 mm: ano