ACER Aspire 16 AI Steel Gray (A16-52M-77L6) (NX.JP1EC.008)
Kód: 171656
Neohodnoceno
Do týdne
notebook, Intel Core Ultra 7 processor 258V, 32GB LPDDR5x, 1TB PCIe NVMe SSD, 16" WUXGA+ 2048x1280 lesklý OLED 400 nits, integr. graf., WiFi 7, Thunderbolt 4, Copilot Key (AI), Windows 11 Home
Detailní informace
Detailní popis produktu
Acer Aspire 16 AI (A16-52M-77L6)
Copilot+ PC
* Acer Sense
* klávesa Copilot (AI)
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: Intel Core Ultra 7 258V (8 jader - 4P + 4LPE, 8 vláken, P-core 2,2/4,8 GHz, LPE-core 2,2/3,7 GHz, 12 MB cache)
NPU: Intel® AI Boost, až 47 TOPS
Paměť: 32GB LPDDR5X na desce
Maximální velikost paměti: 32GB
Pevný disk: 1024GB PCIe NVMe SSD PM4
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: microSD
Displej: 16" WUXGA+ (2048x1280) 16:10 lesklý OLED, 60/120Hz, 0,2ms, DCI-P3 100%/Adobe 100%, 1000000:1, 400 nitů, podpora HDR True black 500, TÜV Low blue/Eyesafe
Grafická karta: Integrovaná Intel Arc/Intel Graphics
Web kamera: FHD IR TNR
Audio: 2x reproduktor; 2x mikrofon
Polohovací zařízení: Precision Touchpad
Klávesnice: bíle podsvícená s numerickým blokem
Čtečka otisků prstů: ne
Čtečka čipových karet: ne
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wifi 7 Intel 802.11be 2x2 MU-MIMO + BT 5.4)
Porty USB:
* 2x USB4® (40Gb/s/DisplayPort přes USB-C/Thunderbolt™4/USB nabíjení 5V; 3A/DC-in port 20V; 100W)
* 2x USB 3.2 Gen 1
Další porty:
* 1x HDMI 2.1
* 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm)
* 1x bezpečnostní slot Kensington
Baterie: 65Wh Li-ion
Napájení: 65W USB-C AC adaptér
Barva: Steel Gray
Rozměry: 354,9x250,1x15,9mm
Hmotnost: 1,49kg
Záruka: 2 roky
Doplňkové parametry
Kategorie: Copilot+ PC
Záruka: 24
EAN: 4711474717511
Barva: šedá
Bluetooth: ano
Celková kapacita úložiště [GB]: 1024
Čtečka paměťových karet: ano
Frekvence procesoru [GHz]: 3,7
HDMI: ano
Hloubka [cm]: 25,01
Hmotnost [kg]: 1,54
Kapacita SSD disku [GB]: 1024
Model grafické karty: Intel Arc Graphics 140V
Model procesoru: Intel Core Ultra 7 258V
Numerická klávesnice: ano
Počet HDMI: 1
Počet jader procesoru: 8
Počet Thunderbolt 4 (USB-C): 1
Počet USB 3.0 (USB-A): 2
Počet USB4 (USB-C): 1
Podsvícená klávesnice: ano
Procesorová řada: Core Ultra 7
Rozlišení displeje [px]: 2048 x 1280
Sluchátkový výstup 3,5 mm: ano