ACER Aspire 16 AI Steel Gray (A16-52M-515P) (NX.JLSEC.009)
Kód: 173192
Neohodnoceno
Do týdne
notebook, Intel Core Ultra 5 processor 226V, 16GB LPDDR5x, 1TB PCIe NVMe SSD, 16" 1920x1200 antireflex. IPS 350 nits, integr. graf., WiFi 7, Thunderbolt 4, Copilot Key (AI), Windows 11 Home
Detailní informace
Detailní popis produktu
Acer Aspire 16 AI (A16-52M-515P)
Copilot+ PC
* Acer Sense
* klávesa Copilot (AI)
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: Intel Core Ultra 5 226V (8 jader - 4P + 4LPE, 8 vláken, P-core 2,1/4,5 GHz, LPE-core 2,1/3,5 GHz, 8 MB cache)
NPU: Intel® AI Boost, až 40 TOPS
Paměť: 16GB LPDDR5X na desce
Maximální velikost paměti: 16GB
Pevný disk: 1024GB PCIe NVMe SSD PM4
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: microSD
Displej: 16" WUXGA (1920x1200) 16:10 antireflexní IPS, 120Hz, 350 nitů
Grafická karta: Integrovaná Intel Arc/Intel Graphics
Web kamera: FHD IR TNR
Audio: 2x reproduktor; 2x mikrofon
Polohovací zařízení: Precision Touchpad
Klávesnice: bíle podsvícená s numerickým blokem
Čtečka otisků prstů: ne
Čtečka čipových karet: ne
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wifi 7 Intel 802.11be 2x2 MU-MIMO + BT 5.4)
Porty USB:
* 2x USB4® (40Gb/s/DisplayPort přes USB-C/Thunderbolt™4/USB nabíjení 5V; 3A/DC-in port 20V; 100W)
* 2x USB 3.2 Gen 1
Další porty:
* 1x HDMI 2.1
* 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm)
* 1x bezpečnostní slot Kensington
Baterie: 65Wh Li-ion
Napájení: 65W USB-C AC adaptér
Barva: Steel Gray
Rozměry: 354,9x250,1x15,9mm
Hmotnost: 1,49kg
Záruka: 2 roky
Doplňkové parametry
Kategorie: Copilot+ PC
Záruka: 24
EAN: 4711474717559
Barva: šedá
Bluetooth: ano
Celková kapacita úložiště [GB]: 1024
Čtečka paměťových karet: ano
Frekvence procesoru [GHz]: 2,1
HDMI: ano
Hloubka [cm]: 25,01
Hmotnost [kg]: 1,49
Kapacita SSD disku [GB]: 1024
Model grafické karty: Intel Arc
Model procesoru: Intel Core Ultra 5 226V
Název NPU: Intel AI Boost
Numerická klávesnice: ano
Počet HDMI: 1
Počet jader procesoru: 8
Počet Thunderbolt 4 (USB-C): 2
Počet TOPs (celkem): 40
Počet USB 3.0 (USB-A): 2
Podsvícená klávesnice: ano
Procesorová řada: Core Ultra 5
Rozlišení displeje [px]: FHD+ (1920 x 1200)
Sluchátkový výstup 3,5 mm: ano