Vyhledávání

TP-LINK TL-SM5110-SR - detail

SkupinaTP-LINK
Kód9908709
PartNoTL-SM5110-SR
Dostupnostna objednávku
Množství
Cena bez DPH333.96 Kč
Cena s DPH404.09 Kč
Recyklační poplatekbez DPH: 1.50 Kč; s DPH: 1.82 Kč; Síťové aktivní i pasivní prvky všechny routery, r
Cena celk. 405.91 Kč
Záruka60 Měsíce
Statusá - TOP produkt
Stránka výrobcehttps://www.tp-link.com/cz/business-networking/accessory/tl-sm5110-sr/
TP-LINK TL-SM5110-SR
Obrázek je pouze ilustrační

Zařazení
Kategorie
   Elektronika a IT
      Síťové prvky
         Optika
         Média konvertory
Výrobci
   TP-LINK
      Drátové sítě
Popis produktu
TL-SM5110-SR je navržen tak, aby propojil dvě zařízení na vzálenost až 300m pomocí duplexního multi-mode OM3 vlákna s rychlostí 10 Gigabit.
Jedná se o 10GBASE-SR vysoce výkonný multimódový transceiver typu SFP+ pracující s vlnovou délkou 850nm.
Podporuje připojení 10G Ethernet až do vzdálenosti 300m nebo 33m s optickými kabely 50/125µm nebo 62,5/125µm.
Transceiver je vyměnitelný za provozu a podporuje DDM (Digital Diagnostic Monitoring)

FUNKCE

Vlnová délka: 850nm
Standardy a protokoly: IEEE 802.3ae / TCP/IP / SFF-8472
Kabel: 50/125 or 62.5/125 µm Multi-mode Fiber
Max. délka kabelu: 300 m (50/125 µm kabel), 33 m (62.5/125 µm kabel)
Přenos dat: 10 Gbps
Typ portu: LC Duplex
Napájení: 3.3V
Certifikace: FCC, CE
DDM: Ano
SFP+ MSA: Ano
Vyměnitelný za provozu: Ano
Provozní teplota: 0°C to 70°C
Zaslat informaci o produktu známému
Váš e-mail:
Zaslat na e-mail:
Komentář:
AntiSpam: 2 plus 3 =
 
Dotaz k tomuto produktu
Váš e-mail:
Telefon:
Dotaz:
AntiSpam: 2 plus 3 =